Serie A

Kjaer, kapiten i ri i Milanit?

Me gjestin e tij që kontribuoi për t’i shpëtuar jetën Eriksen, Simon Kjaer është kthyer në një hero për të gjithë planetin e futbollit dhe tani edhe te Milani dhe tifozët e tij duan t’i japin mirënjohjen e duhur. Siç raportojnë mediat italiane, duket se është marrë tashmë vendimi për t’i dhënë shiritin e kapitenit të kuqezinjëve për sezonin e ardhshëm. Pas episodit të Eriksen në mënyrë publicitare në rrjetet sociale njerëzit vlerësuan mbrojtësin danez duke bërë thirrje që të bëhej kapiteni i Milant, një zë popullor që klubi duket se ka vendosur ta dëgjojë.

Në pritje për të kuptuar se cila do të jetë e ardhmja e Alessio Romagnolit, i cili që prej 2018-ës mban gradën e përfaqësuesit të grupit në dhomat e zhveshjes, trajneri Pioli dhe pjesa tjetër e skuadrës do të përballen me këtë çështje sapo të rinisin përgatitjet, por duket se Kjaer gëzon që tani gjykimin pozitiv të gjithë ambientit. Ky do të ishte vlerësimi i duhur jo vetëm për sjelljen e tij gjatë episodit të Eriksen, por edhe për një lojtar që po demonstron aftësi prej lideri brenda dhe jashtë fushe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency