Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Klaassen nuk shkon vetëm në Milano, njihuni me bukuroshen Laura (fotot)

“Goditje” në mesfushë për Interin, “goditje” edhe për tribunat e “San Siros”. Zikaltrit, në fakt, e mbyllën merakton me nënshkrimin me me Davy Klaassen nga Ajaxi, një mesfushor i lindur në vitin 1993, i cili gjithashtu sjell me vete në qytetin milanez të dashurën e tij të bukur, Laura Benschop.

Kriminologe dhe stiliste e flokëve, bukuroshja 30-vjeçare do të zbukurojë stadiumin mitik të Milanos në ndeshjet në shtëpi të Interit. Një tribunë “VIP” plot me bukuroshe, që do të gjejnë një armë shtesë në format sensuale të Laurës.

Lexoni edhe:

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...