Kombëtare

Kleandro Lleshi në Tropikal, tjetër prurje e re në Kombëtare

Përveç dy futbollistëve të Partizanit, Bruno Telushi dhe Lorenc Trashi, në kompleksin Tropikal në Durrës ka mbërritur një emër i ri për Kombëtaren. Bëhet fjalë për Klendro Lleshin, i cili luan me Leganes B në Spanjë.

Futbollisti 19-vjeçar ka postuar në rrjetet sociale foto me fanellën kuqezi, teksa komenton me emocion edhe praninë e Hamdi Salihit në staf, si ndihmës të Edy Rejas.

“Dikur e adhuroja si lojtar, tani kam kënaqësinë ta kem Mister”, shkruan Lleshi në Instagram, teksa poston edhe dy foto me Salihin, njëra para shumë vitesh kur ai ishte vetëm tifoz, dhe tjetra nga grumbullimi aktual.

Reja ka vendosur të grumbullojë një numër të konsiderueshëm lojtarësh, pasi do të ketë më shumë se dy javë kohë për të punuar me skuadrën. Sigurisht që shumë prej të grumbulluarve nuk do të jenë pjesë e skuadrës për dy ndeshjet e radhës, por të paktën do të kenë mundësi për të punuar me trajnerin e ri të Shqipërisë, i cili më pas mund t’i ketë në konsideratë për të ardhmen.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency