Premier League

Klopp e pranon: Emre Can nuk do rinovojë me Liverpoolin

Jurgen Klopp është i vetëdijshëm që në fund të sezonit Emre Can mund të largohet nga “The Reds” në drejtim të Juventusit. Numri një i stolit të anglezëve deklaroi se nuk mund të bëjë asgjë rreth kësaj situate, pasi kontrata e lojtarit është pranë skadencës dhe se do të respektojnë çdo vendim. Gjermani pohoi gjithashtu se 23-vjeçari është pjesë e formcaionit dhe deri në momentin që ai nuk shpërqëndrohet, nuk ka pse të shqetësohet. Klopp shtoi se nëse mesfushori vendos të largohet që në janar atëherë ata do të kërkojnë një zëvendësues, por për momentin nuk e mendon një gjë të tillë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency