Merkato

Klopp i fiksuar pas talentit francez të Nice!

Jurgen Klopp i fiksuar pas talentit francez të Rennes Amine Gouiri. Lojtari u dallua sezonin e kaluar në Ligue 1 duke shënuar 16 gola në 41 ndeshje të luajtura me Nice ndërkohë që në këtë sezon ka shënuar 4 gola në 4 takime. Klopp dëshiron një zëvendësim natyral për Roberto Firminion dhe futbollisti i Nice është opsioni që i pëlqen më shumë. Aktualisht, kontrata e sulmuesit zgjat deri në vitin 2024 dhe vlera e ti në treg është 30 milion euro. Gouiri ka dalë nga akademia e Lyon dhe i ka kushtuar arkave të Nice, 7 milionë euro në verën e vitit 2020.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency