Futboll

Klopp kundër Messit: Nuk duhej ta fitonte ai Topin e Artë

Lionel Messi fitoi Topin e Artë për herë të gjashtë në karrierë, por kanë qenë të shumtë zërat që mendonin se për vitin 2019 nuk duhej të fitonte ai.

Një ndër ta është edhe trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, që ka një mendim ndryshe nga shumica e gazetarëve të botës, që votojnë për të zgjedhur më të mirin.

“Kam respekt të jashtëzakonshëm për Lionel Messin, por Topi i Artë këtë sezon duhej të shkonte për një lojtar të Liverpoolit. E kam thënë gjithmonë që Messi është futbollisti më i mirë që kam parë ndonjëherë të luajë, por referuar sezonit të fundit, Van Dijk ka qenë fantastik dhe e meritonte të fitonte Topin e Artë”, deklaroi Klopp.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency