FA Cup

Klopp lë pushim titullarët, Liverpool eliminohet nga Wolves

Liverpooli ka “hequr dorë” nga njëri prej trofeve sezonalë, pasi u eliminua nga Wolvesi në fazën e 1/32-tave të FA Cup. “The reds” u mposhtën me rezultatin 2-1 nga Wolves, në një ndeshje ku Klopp kishte lënë pushim një pjesë të mirë të titullarëve të tij të zakonshëm.

Jimenez dhe Neves shënuan për Wolvesin, ndërsa Liverpooli barazoi përkohësisht rezultatin me anë të sulmuesit belg Origi, gol që nuk mjaftoi për të shmangur eliminimin e skuadrës së Klopp.

Gjithsesi Liverpooli është në vendin e parë të Premier Leagues dhe ka siguruar kualifikimin për në fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampionëve, ndaj eliminimi nga ky kompeticion, nuk mund të konsiderohet kurrsesi një dramë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency