Premier League

Klopp: Liverpooli nuk toleron, duam maksimumin e mundshëm në 7 sfidat e mbetura!

Me fitimin matematikisht të titullit kampion pas një agjërimi që zgjaste prej 30 vitesh, trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp ka qetësuar të gjithë fansat e The Reds por edhe klubet e Premier League që kanë ende objektiva për të arritur se skuadra e tij nuk do të tolerojë aspak dhe do të bëjë çmos për të marrë pikët maksimale edhe në sfidat e mbetura.

“Për sa kohë do të qëndrojmë të uritur për të fituar, asnjë ekip nuk do të na ketë rival të lehtë, edhe pse sezoni ynë ka përfunduar, të jemi realistë. Ne kemi ego për të fituar 7 ndeshjet e mbetura dhe do të luajmë gjatë gjithë kohës kundër ekipeve që duan të arrijnë objektivat e tyre. Objektivi ynë në këto 7 takimet të mbetura, është të marrim maksimumin e mundshëm, si gjithmonë. Dua që ekipi të ruajë një nivel të kënaqshëm, pasi sezoni i ardhshëm fillon shumë shpejt”, u shpreh trajneri i Liverpoolit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency