Futboll

Klopp pasuesi i Low te Gjermania pas Katar 2022?

Pavarsisht formës jo të mirë që ka shfaqur Liverpooli në këtë sezon të Premier League, Jurgen Klopp në intervistat e dhëna sëfundmi ka mohuar kategorikisht një largim të parakohshëm nga stoli i The Reds, duke nënvizuar se do të respektojë kontratën aktuale e cila i skadon në verën e vitit 2024. Megjithatë gazeta prestigjoze gjermane Bild vazhdon të këmbëngulë, se Jurgen Klopp do të jetë trajneri i ri i Gjermanisë pas përfundimit të Botërorit Katar 2022, duke zëvendësuar në këtë post Joachim Low-n.

Jogi pas më shumë se 1 dekade e gjsymë në stolin e Die Manschaft do të largohet nga drejtimi i Gjermanisë në përfundim të Katar 2022 dhe drejtuesit e Federatës nuk mund t’ia besojnë stolin e ekipit përfaqësues, askujt tjetër përveç se Jurgen Kloppit, që në atë periudhë do të jetë 55-vjeç. Përgjigjia përfundimtare gjithsesi do t’i takojë trajnerit aktual të Liverpoolit i cili i duhet të vendosë nëse do të largohet apo do të vazhdojë aventurën te The Reds deri në vitin 2024, gjithsesi Bild ka bindjen se Klopp do të provojë një aventurë të re pikërisht në stolin e përfaqësueses gjermane. Jurgen Klopp është pjesë e Liverpoolit që prej vitit 2015 dhe në këto 5 vite e gjysmë me të kuqtë ka arritur të rikthejë skuadrën te titulli kampion në Premier League pas 30 vitesh dhe ka fituar edhe 1 Champions League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency