Klopp surprizon dhe e mbyll me Liverpoolin: Lajm tronditës, por nuk kam më energji

Ky është sezoni i fundit për trajnerin Jurgen Klopp në krye të Liverpool. Tekniku gjerman nuk do të rinovojë kontratën me “The Reds”, e në fundin e këtij sezoni do të mbyllë pas nëntë vitesh eksperiencën me Liverpool. Ky njoftim vjen nga vetë klubi i Liverpool që thekson në deklaratën për mediat se 56-vjeçari i … Vazhdoni me leximin e Klopp surprizon dhe e mbyll me Liverpoolin: Lajm tronditës, por nuk kam më energji