Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Klose drejt rikthimit në stol, e kërkon klubi 136-vjeçar

Miroslav Klose provoi aventurën si trajner i parë në Austri. Verën e kaluar mori drejtimin e Altach, por u shkarkua më 20 mars.

Emri i ish-bomberit të njohur gjerman, lidhet me stolin e Grasshoppers, skuadër që drejtohet nga Giorgio Contini.

Lexo edhe:

Por, trajneri do të largohet në fundin e sezonit dhe drejtuesit e klubit nga Zyrihu kanë piketuar Klosen si trajnerin e ri të skuadrës.

Helvetja Blick shkruan se goleadori më i mirë i historisë së Botëroreve është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e Grasshoppers.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...