Merkato

Klubet e mëdha angleze duan Leon Bailey-n, Leverkusen ngre “murin”

Leon Bailey vijon të çmendë merkaton dhe më së shumti ekipet e mëdha të Premier League-s. Manchester United, Manchester City, Chelsea dhe Liverpooli kanë hyrë në një garë mes tyre për shërbimet e të riut nga Xhamajka, por për drejtuesit e Leverkusenit sulmuesi është absolutisht i pashitshëm në merkaton e dimrit. Drejtori sportiv, Jonas Boldt, e pranoi që Bailey një ditë do të largohet dhe se klubi nuk do ta pengojë, por ai shtoi me siguri se në Janar nuk ka asnjë shans që një ekip si Leverkuseni të privohet nga një titullar si ai.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency