Serie A

Klubet e Serie A, duan qè kampionati tè zhvillohet deri nè fund!

Klubet e Serie A janè tè njè mendimi, duan tè përfundojnè sipas programit këtè sezon tè Serie A. Nè njè mbledhje qè ka organizuar me njè video-konferencè liga italiane e futbollit, tè gjitha klubet e Serie A kanè votuar me unanimitet tè plotè qè tè bèhen tè gjitha pèrpjekjet qè ky kampionat tè përfundojë. Me njè komunikatè drejtuar ligès italiane tè futbollit klubet e Serie A kanè shprehur se cili èshtè qëndrimi i tyre. Tashme topi kalon te UEFA qè duhet tè marrè njè vendim se çfarè do tè ndodhè me Euro 2020, sepse qè kampionatet elitare tè pèrfundojnè duhet që Euro 2020, tè shtyhet dhe tè mos luhet gjatè kësaj vere.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency