Gossip

Klubet nuk e duan, por modelja braziliane vijon të jetë e dashuruar me Balotellin (Foto)

Mario Balotelli është bërë i padëshiruar thuajse për të gjithë klubet e Serisë A, pasi karakteri i tij i vështirë ka bërë që çdo trajner të mos marrë përsipër rrezikun e “turbullimit” të atmosferës në dhomat e zhveshjes.

Megjithatë sulmuesi italian ka lënë gjurmë për mirë në kujtimet e modeles braziliane Dayane Melo, e cila në një intervistë për mediat rozë ka pranuar se e ka dashur dhe se ndjen akoma për Balotellin.

“Kur e njoha, isha vetëm 19 vjeç. E kam dashur dhe kam akoma ndjenja të forta për të”, tha modelja braziliane e cila së fundi ishte edhe një nga konkurrentet e “reallity show”-t Grande Fratello Vip në Itali.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency