Serie A

Klubi i Serisë A vatër infektimi, 7 pozitivë vetëm këtë të shtunë

 

Spezia rezulton të jetë një vatër e nxehtë infektimi me COVID-19. Klubi i Serisë A nëpërmjet një njoftimi për shtyp ka zbuluar se ka shkuar në shtatë numri i të infektuarve, për këtë arsye e gjithë skuadra është në izolim të plotë, duke anuluar çdo aktivitet të programuar në të ardhmen e afërt.

“La Spezia Calcio njofton se nga kryerja e tamponëve të fundit kanë rezultuar pozotivë me COVID-19 gjashtë futbollistë dhe një pjesëtar i stafit.”

Spezia, në kontakt të vazhdueshëm me ASL e Bolzanos, pezulloi aktivitetin sportiv si një masë paraprake dhe i gjithë grupi i ekipit do të mbetet në izolim duke ndjekur procedurat e parashikuara nga protokolli shëndetësor. Klubi i Spezias dy ditë më parë komunikoi pozitivitetin e një lojtari dhe siç kërkohet nga procedurat e protokollit shëndetësor e gjitha skuadra është izoluar.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency