Merkato

Kluivert pëlqehet nga Arteta, Arsenali nis negociatat me Romën

Arsenal ka një objektiv të ri për merkaton e verës dhe bëhet fjalë për Justin Kluivert. “Topçinjtë” po mendojnë seriozisht për holandezin dhe do të përpiqen të përfshijnë në tratativa kartonin e Henrikh Mkhitaryan, i cili aktualisht është i huazuar te Roma dhe pëlqehet shumë nga verdhekuqtë.

Për armenin, klubi nga “Olimpico” duhet të paguajë 15 milionë euro, shifër që konsiderohet disi e lartë për një 31-vjeçar nga drejtuesit kryeqytetas. Kështu, Arsenal ofron kartonin e Mkhitaryan për të mbërritur te Justin Kluivert dhe tashmë çdo gjë është në dorën e Romës për të vendosur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency