La Liga

Koeman: Kemi ofruar 30 mln euro për Depay, Suarezin nuk e largova unë!

Ronald Koeman i mbyll dyert e Barcelonës Lautaro Martinez-it, të paktën në këtë merkato. Trajneri i Barcelonës ka konfirmuar interesimin e blaugranave për sulmuesin holandez të Lyon Memphis Depay i cili mesa duket është objektivi i madh i Barçës për sulmin, me Lautaro Martinez që me shumë mundësi Barça do tentojë ta afrojë verën e ardhshme. Koeman foli edhe për çështjen Suarez duke deklaruar se nuk ishte që vendosi për largimin e uruguianit.

“Depay apo Lautaro? Unë nuk po përjashtoj asgjë. Realisht objektivi i vërtetë i Barcelonës është Memphis Depay. Oferta e parë ka disa javë që është bërë, ku Lyonit i janë ofruar 30 milionë plus bonuse. Rreth çështjes së Suarezit nuk jam unë i keqi në këtë mes. Ishte totalisht vendimi i klubit dhe unë e respektoj lojtarin pafund,” deklaron holandezi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency