La Liga

Koeman: Nëse Suarez qëndron, është një futbollist më shumë

Një nga pyetjet që iu bë Ronald Koemanit në intervistën e tij pas miqësore së Barcelonës kundër Gironas (3-1) kishte lidhje me të ardhmen e Luis Suárez. Trajneri holandez tha: “Kam folur me të për të ardhmen e tij dhe ne po presim nëse ai qëndron apo jo. Nëse më në fund nuk gjen një ekip, do të jetë një lojtar më shumë në skuadër ”.

Nuk duket se mendimi i Koemanit ka ndryshuar dhe mosgrumbullimi i uruguajanit ishte prova e kësaj, por do të jetë e nevojshme të shihet nëse 33-vjeçari largohet nga Barça apo qëndron dhe përsëritet historia e Samuel Eto’osë (në vitin 2008 përjetoi një rast të ngjashëm me Guardiolën).

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency