Futboll

Koeman: PSG kërkon Messin? Edhe mua më pëlqejnë Neymar dhe Mbappe

Ronald Koeman foli në konferencë për shtyp para ndeshjes së Kupës së Mbretit ndaj Cornellàs, ku shfrytëzoi rastin për të thënë se klubi nuk është dakord me pezullimin e Messit.

“Klubi me ka thënë se janë dy ndeshje pezullim dhe nuk është dakord me këtë sanksion, por të shohim. Ka gjëra për të cilat duhet të mbrohesh që të ulet dënimi. Mungesa e Messit. Jemi stërvitur së bashku dhe Leon e kam parë entuziast, asgjë tjetër të veçantë. Të gjithë jemi të trishtuar për rezultatin në Superkupën e Spanjës. Jemi në rrugën e përmirësimit të gjërave, sidomos në fazën mbrojtëse. Leo është shumë i përfshirë në këtë temë.”

Interesimi i PSG-së për Messin: “Nëse do të më pyesni nëse kam interes për Neymarin dhe Mbappenë do të përgjigjesha po. Nuk e di se çfarë do të ndodhë në të ardhmen dhe nuk mund të jap mendim.”

Ndeshja me Cornellàn: “Ka ekipe që luajnë në fushë me bar artificial, ndërsa ne nuk jemi mësuar. Për ta është ndeshja e vitit, për ne e radhës. Duhet të avancojmë sepse jemi Barcelona. Varet shumë nga mentaliteti.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency