La Liga

Koeman: Trincao blerje e shkëlqyer, Messi duhet të përmirësohet fizikisht

Ronald Koeman dha përshtypjet e tij për testin e parë parasezonal midis Barcelonës dhe Nastic, që përfundoi 3-1 për “blaugranat”.

Loja: Gjëja më e mirë është që secili ishte në gjendje të luante 45 minuta, sepse ende nuk kemi kondicion fizik. U panë gjëra të mira te dy golat e parë dhe lojërat në krah, ku është përdorur hapësira. Në pjesën e dytë mund të shënonim më shumë gola. Të gjithë lojtarët përfunduan mirë, pa probleme dhe kjo është shumë e rëndësishme.

Taktika: Ne kemi punuar shumë në aspektin fizik në seancat stërvitore që kemi bërë deri më tani dhe tani e tutje duhet të bëjmë më shumë gjëra në aspektin taktik.

Pedri: Ai është talent i madh, është vetëm 17-vjeç dhe e konsideroj një nënshkrim i rëndësishëm për të ardhmen. Ai është stërvitur me ne dhe ka cilësi për të luajtur. Të shohim se sa mund të marrë pjesë në lojën tonë.

Trincao: Më pëlqeu, bëri paraqitje pozitive, herë duke hyrë nga brenda dhe herë nga jashtë. Ka cilësi dhe duhet t’i përshtatet shpejtësisë dhe ritmit të topit. Është blerje e shkëlqyeshme.

Messi: Ka treguar të njëjtën frymë si ditën e parë. Ai po stërvitet mire dhe e ka bërë edhe kur mori pushimet. Ai e di shumë mirë që duhet të përmirësohet fizikisht si gjithë të tjerët. Cilësia e tij flet vetë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency