Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Kohë e mrekullueshme për Marash Kumbullën, mbrojtësi kuqezi jep lajmin e ëmbël

Marash Kumbulla në pritje të ëmbël. Në një moment pozitiv të përvojë së tij te Roma (në dy ndeshjet e fundit, në Kupë dhe Serinë A, është aktivizuar titullar), mbrojtës i Kombëtares Shqiptare ka shpërndarë lajmin për fansat e tij se do të bëhet për herë të parë baba.

“Je emocioni më i madh I jetë sonë. Mami dhe babi të presin dhe të duan shumë që tani,” – shkruan Kumbulla në Instgram.

Urimet që ka marrë nga futbollistë të njohur kanë qenë të shumta, nga Etrit Berisha te Edin Dzeko e shoku i skuadrës Abraham.

Të njëjtin postim ka shpërndarë në Instagram edhe parnterja e 22-vjeçarit, Greta Manzato.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marash Kumbulla (@maxkumbulla)

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...