Bundesliga

Kohë largimesh te Dortmundi, 8 lojtarë me valixhe në duar

Pas 4 afrimeve shumë cilësore siç janë ato të Nico Schulz, Thorgan Hazard, Julian Brandt dhe Mats Hummels te Borussia e Dortmundit është koha e largimeve dhe drejtuesit e klubit kanë bërë një listë prej 8 emrash të cilët pritet t’i japin lamtumirën verdhezinjëve në këtë merkato. Dy emrat më sugjestionues janë Kagawa dhe Schurrle të cilët janë rikthyer nga huazimet respektivisht te Besiktas dhe Fulham, megjithatë në këtë listë nuk mbeten pas as Maximilian Philipp e Sebastian Rode, ndërkohë që edhe Diallo, Zagadou, Toprak e Balerdi do të largohen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency