Eredivisie

Kohë rinovimesh te Ajax, Ziyech firmos deri në vitin 2022

Tjetër rinovim në shtëpinë e Ajaxit të Amsterdamit. Pas Dusan Tadic dhe David Neres, ka zgjatur kontratën e tij me harkëtarët edhe marokeni Hakim Ziyech. Klubi i Ajaxit me një njoftim në faqen zyrtare ka bërë të ditur se sulmuesi anësor ka zgjatur deri në vitin 2022 marrëveshjen e tij me kampionët e Holandës. I transferuar nga Twente në vitin 2016-të për 11 milionë euro, Ziyech ishte një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës së Ten Haag në rezultatet historike që arriti Ajaxi sezonin e kaluar. Marokeni kishte kontratë deri në vitin 2021 dhe e ka zgjatur atë dhe me një tjetër vit ndërkohë që tashmë për ta linë të lirë 26-vjeçarin Ajaxi nuk do të kënaqej kurrësesi me 40 milionë euro por synon një shifër nga 55 deri në 60 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency