Merkato

Kolarov nuk bind në qendër të mbrojtjes, Interi përgatit goditjen e janarit

Interi po pëson shumë gola këtë sezon dhe pritet të ndërhyjë në merkaton e dimrit. Derbi me Milanin tregoi edhe një herë që Kolarov nuk mund të bëjë mbrojtësin e qendrës ndaj dhe Marotta ka nisur të përgatisë terrenin për goditjen e radhës, Nikola Milenkoviç.

23-vjeçari ka kontratë deri në 2022 me klubin vjollcë (Fiorentina) dhe, nëse nuk do të pranojë ofertën e rinovimit, do të rriten shanset që mbrojtësi serb të shitet në merkaton e janarit por jo për më pak se 35 milionë Euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency