Serie A

Kolegji i Garancive Sportive “rrëzon” Juven për titullin e 2006-ës

Juventus ka humbur edhe betejën e fundit ligjore për t’i hequr Interit titullin e vitit 2006, teksa Kolegji i Garancive Sportive në Itali ka vendosur të rrëzojë padinë e bardhezinjve kundër zikaltërve dhe CONI-t.

Për më tepër, ky kolegj ka vendosur që t’i ngarkojë klubit të drejtuar nga Andrea Agnelli edhe shpenzimet e procesit gjyqësor, që kapin shifrën e 10 mijë eurove, që gjithsesi është e papërfillshme për bardhezinjtë.

Titulli I vitit 2006 iu hoq Juventusit pas procesit të “Calciopolit” dhe iu dha Interit, që mbylli atë sezon në vendin e dytë. Që prej asaj kohe bardhezinjtë kanë provuar të gjitha rrugët ligjore, që të bëjnë nul titullin e atij sezoni, ashtu siç u bë me atë të një viti më parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency