Kombëtare

Koliçi zhvillon stërvitjen e parë, të diferencuar Hysaj e Agolli

Kombëtarja shqiptare kreu paraditen e kësaj të Marte, seancën e dytë stërvitore në kompleksin “Tropikal” në Durrës. Kuqezinjtë vazhdojnë përgatitjet për sfidën e të Premtes ndaj Spanjës që do të luhet në Alicante.Risia në stërvitjen ishte prania e portierit të Kukësit Enea Koliçi, i cili u bashkua me skuadrën, duke marrë vendin e të dëmtuarit Thomas Strakosha.

Seanca nisi me këshillat e trajnerit Christian Panucci për futbollistët, ndërkohë që mbrojtësi i Napolit Elseid Hysaj dhe kapiteni Ansi Agolli edhe këtë herë u stërvitën të diferencuar për shkak të disa problemeve të vogëla fizike, por me shumë gjasa të dy lojtarët e krahut në repartin e tërhequr do të jenë gati për sfidën ndaj La Rojas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency