Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Kombëtarja në seancën e fundit stërvitore, ndaj Ishujve Faroe priten disa ndryshime në formacion

Kombëtarja shqiptare e futbolli zhvilloi pasditen e kësaj të djele seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes së fundit të kualifikueseve të EURO 2024, atë ndaj Ishujve Faroe, që luhet këtë të hënë në orën 20:45 në “Air Albannia” dhe që transmetohet në “SuperSport 2“, me Shqipërinë që synon të grumbullojë rekord pikësh, pasi kualifikimi është siguruar tashme.

Skuadra është duke u stërvitur në stadiumin “Air Albania”, me grupin që është i plotë dhe i gjithi në formë shumë të mirë.

Lexo edhe:

Trajneri Sylvinho Campos është duke udhëhequr stërvitjen e ekipit, ndërsa vetëm disa minuta më parë ishte në konferencë për mediet, e fundit para sfidë me Ishujt Faroe.

Gazetari i SuperSport/Digitalb, Sokol Xhihani raportoi nga stadium “Air Albania” se në këtë takim të fundit të “kuqezinjve” trajneri Sylvinho pritet të bëjë ndryshime në formacion, të cilat priten të zbulohen në orët në vazhdim.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...