Futboll

Kombëtarja U-17 rikthehet në aksion, Bulku teston lojtarët e kampionatit shqiptar

Ekipi Kombëtar U-17 do të zhvillojë ditën e mërkurë (4 gusht 2021) një seancë stërvitore me lojtarë të cilët janë pjesë e kampionatit shqiptar, nën drejtimin e trajnerit Ervin Bulku.

Futbollistët e thirrur në këtë seancë stërvitore kanë qenë pjesë e grumbullimeve dhe seleksionimeve të mëparshme të organizuara nga FSHF-ja, nën monitorimin e trajnerëve të ekipeve Kombëtare të moshave si dhe specialistëve të Sektorit të Ekipeve Kombëtare në FSHF.

Në këtë grumbullim, që nis në ora 19:00 në qendrën e ekipeve kombëtare në Kamëz, do të jenë të ftuar rreth 19 lojtarë, të cilët i përkasin vitlindjeve 2005-2006.

Trajneri Bulku do të ketë mundësi të shohë në këtë seancë stërvitore gjendjen taktiko-fizike të lojtarëve të grumbulluar si dhe kërkon të mbajë në vëzhgim ecurinë e tyre.

Duke qenë se aktualisht ekipi Kombëtar U-17 nuk ka ndeshje zyrtare të parashikuara, trajneri Bulku po përgatit grupin që do të përfaqësojë Shqipërinë në kualifikueset e Kampionatit Europian 2022 për moshën U-17.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency