Copa America

Kompanitë e basteve shikojnë Brazilin favorit, ndjekin Argjentina e Uruguai!

Copa America po afron dhe kompanitë e basteve kanë nxjerrur koeficientet e skuadrave favorite për të fituar këtë kompeticion. Në vend të parë qëndrojnë organizatorët e Brazilit edhe pse Seleçao nuk triumfon që nga viti 2007 në këtë kompeticion. Brazili kuotohet me 2,5 për suksesin final ndërkohë që Argjentina që është e dyta e paguan me 4,5 herë më shumë bastin e vënë. Në vend të tretë nga kompanitë e basteve pozicionohet skuadra më e titulluar e Copa America, Uruguai me koeficient 8. Kolumbia e James Rodriguez dhe Radamel Falcaos pozicionohet e 4-ta me koeficient 10 e ndjekur nga fituesja e dy edicioneve të fundit Kili me koeficient 13. Ndërkohë Japonia dhe Katari dy skuadrat që marrin pjesë si të ftuara në këtë kompeticion kuotohet respektivisht me 50 dhe 75 për të ngritur lart trofeun.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency