Futboll

Kompanitë e basteve/ Van Dijk favorit për Topin e Artë!

Pas Fabio Cannavaros në vitin 2006, Topin e Artë mund ta fitojë sërish një mbrojtës. Janë të bindura për këtë kompanitë e basteve që japin si favorit kryesor për trofeun më të rëndësishëm individual, gjigandin e mbrojtjes së Liverpoolit, Virgil Van Dijk. Holandezi kuotohet me koeficientin 1,7 për fitimin e Topit të Artë dhe lë pas 5-herë fituesin e këtij trofeu argjentinasin Lionel Messi që kuotohet më koeficient 2.2. Në vendin e tretë bookmakers-at rendisin sulmuesin senegalez të Liverpoolit, Sadio Mane me koeficient 21 ndërsa në garë për trofeun është edhe Cristiano Ronaldo por ky i fundit ka pak shanse dhe kuotohet me koeficient 26.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency