La Liga

Komplikohet rinovimi i Jordi Albës, Barça në ankth!

Komplikohet rinovimi i Jordi Albës me Barcelonën. Mbrojtësi i krahut të majtë i cili është një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës blaugrana është në skadencë kontrate në vitin 2020. Drejtuesit e Barcelonës dëshirojnë ta zgjidhin çështjen e rinovimit të mbrojtësit deri në verën e vitit të ardhshëm pasi kanë frikë nga interesimi i Juventusit për ish lojtarin e Valencias. Megjithatë menaxheri i 29-vjeçarit është i mërzitur me trajtimin që drejtuesit blaugrana i kanë bërë klientit të tij gjatë këtyre muajve të fundit dhe nuk përjashtohet as largimi i Jordi Albës nga Barcelona.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency