Futboll

FSHF njofton një komunikim të jashtëzakonshëm nga Shtëpia e Futbollit

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar një komunikim të jashtëzakonshëm, që do të mbahet pikërisht nesër në orën 10:00, në ambientet e Shtëpisë së Futbollit.

Në njoftimin për mediat, FSHF-ja nuk ka sqaruar asgjë për komunikimin e nesërm, por ka ftuar të gjithë të jenë të pranishëm.

Ja njoftimi i FSHF-së:
“Mirëmbrëma të gjithëve, Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron t’ju bëj me dije se nesër, e premte, datë 21 janar 2022, në orën 10:00, në ambientet e Shtëpisë së Futbollit, do të ketë një komunikim të jashtëzakonshëm për shtyp. Ftojmë mediat të jenë të pranishme”, lexohet në njoftimin për mediat të zyrës për shtyp në FSHF.

Quiz: Premier League

Nëse jeni fans i futbollit anglez dhe ndiqni ndeshjet e tij, atëherë me siguri që do të dini edhe përgjigjet e quiz-it të mëposhtëm...


Të Fundit

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency