Champions League

Konferenca më e shpejtë për shtyp, gazetarët nuk kanë pyetje për trajnerin e Portos

Një konferencë shtypi pas një ndeshjeje si ajo e mbrëmshmja mes Juventusit dhe Portos, mund të zgjasë 30 deri në 60 minuta, aq më tepër pasi ke eliminuar bardhezinjtë nga Liga e Kampionëve, por nuk ndodhi kështu me Sergio Conceicaon.

Tekniku portugez u paraqit si zakonisht në sallën e konferencave, për të bashkëbiseduar me gazetarët e pranishëm online nëpërmjet platformës “Zoom”, por duket se askush nuk kishte pyetje për trajnerin e Portos.

Shefi i Komunikimit për Shtyp i klubit portugez pa që asnjë nga gazetarët në “Zoom” nuk kishin prenotuar radhën për të pyetur trajnerin Conceicao dhe konferenca u mbyll pas vetëm 50 sekondash.

Nuk dihet ende nëse gazetarët e pranishëm në lidhjen “Zoom” nuk kishin pyetje për trajnerin, apo platforma pati probleme, megjithatë trajneri Sergio Conceicao e shfrytëzoi këtë për t’iu bashkuar menjëherë festës së skuadrës në dhomat e zhveshjes.

Porto humbi me shifrat 3-2 në Torino ndaj Juventusit, por ia doli të kalojë në çerekfinale falë një goli më shumë të shënuar në fushën kundërshtare, duke qenë se në Portugali kishte fituar me shifrat 2-1.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency