Premier League

Konfirmohet dëmtimi i rëndë i Alisson, ja ndeshjet ku i mungon Liverpoolit

Lajme të këqija nga infermieria e Liverpoolit në lidhje me gjendjen shëndetësore të portierit Alisson Becker.

“Gardiani” brazilian, i dëmtuar gjatë ndeshjes së parë të Premier League-s, të cilën “The Reds” e fituan 4-1 ndaj Norwich, duhet të qëndrojë rreth 8 javë jashtë fushave të blerta.

E ndërsa po riniste topin nga fundorja, ish-portieri i Romës ra në tokë mes dhimbjesh, duke pësuar tërheqje në pulpë.

Trajneri Jurgen Klopp nuk do ta ketë në dispozicion për Superkupën e Europës kundër Chelsea-t, që do të zhvillohet të mërkurën, por edhe në takimet e kampionatit kundër Arsenalit dhe Newcastle në shtëpi dhe ndaj Burnley-t dhe  e Southamptonin jashtë.

Mund të mungojë gjithashtu edhe në ndeshjen e parë në grupe të Championsit, që do të luhet më 16 shtator.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency