Serie A

Koronavirusi/ E fejuara e Ruganit: Po presim një fëmijë, tani kam frikë

Daniele Rugani ishte futbollisti i parë i Serisë A që rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit, ndërsa edhe e fejuara e tij, Michela Persico rezultoi gjithashtu pozitive, sipas asaj që vetë tha pak ditë më parë në një postim në rrjetet sociale.

Aktualisht mbrojtësi i Juves është në karantinë në hotelin e klubit bardhezi, ndërsa Michela Persico është gjithashtu në karantinë, por në shtëpinë e saj dhe që të dy nuk kanë pasur simptoma të virusit që ka alarmuar botën dhe u ka marrë jetën mijëra njerëzve.

Megjithatë që të dy momentalisht po kalojnë çaste paniku, sepse e fejuara e mbrojtësit të Juves deklaroi se është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe se meraku i saj është nëse virusi mund të ndikojë te foshnja që pritet të vijë në jetë.

“Momentalisht unë dhe Daniele nuk kemi simptoma dhe jemi të qetë nga kjo anë, por shqetësimi im është nëse virusi mund të ndikojë te shtatzënia. Mjekët më kanë siguruar që nuk do të kem asnjë problem, por sërish nuk jam e qetë’, deklaroi Persico.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency