Tenis

Koronavirusi ndal edhe tenisin, nuk luhet deri në 7 qershor!

Tashmè èshtè zyrtare. Tè gjithè turnetè e tenisit do tè ndalen deri nè datèn 7 qershor, pèr shkak tè emergjencès nga koronavirusi qè ka përfshirè tè gjithë Europèn. Pas shtyrjes sè grand slam-it tè dytè tè vitit Roland Garros, ATP dhe WTA kanè marrë vendimin pèr të ndalur pèrkohèsisht çdo turne qè ishte nè program deri nè datèn 7 qershor si pèr meshkuj ashtu edhe pèr femra. Nè kètè mënyrè nuk do tè zhvillohen as turnetè Masters tè Romès dhe Madridit tè Monacos, Rabatit etj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency