Kategoria Superiore

Koronavirusi ndal futbollin, por jo punimet për stadiumin e ri të Kukësit (Foto)

Përhapja me shpejtësi e koronavirusit edhe në vendin tonë, si dhe masat e izolimit që ka aplikuar qeveria, kanë ndalur futbollin në Shqipëri, por jo punën për ndërtimin e stadiumit të ri në qytetin e Kukësit.

Siç njofton faqja zyrtare e klubit verilindor në Facebook, punimet për ndërtimin e stadiumit vijojnë ende, ndonëse tani me ritme më të ngadalta, për të respektuar edhe rregullat e izolimit.

Synimi i drejtuesve të klubit të Kukësit është që ta bëjnë gati stadiumin për ndeshjet e sezonit të ri, pasi tashmë prej kohësh verilindorët po i luajnë ndeshet si mysafirë në Elbasan, në Shkodër dhe në Tiranë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency