Eredivisie

Koronavirusi prek edhe Ajax, izolohet Christian Poulsen!

Koronavirusi tashmë prek edhe skuadrën e Ajaxit. Harkëtarët të cilët po kalojnë një moment jo pasi në harkun e pak ditëve janë eliminuar nga Europa League dhe Kupa e Holandës, kanë vendosur në karantinë ish-mesfushorin e ekipit të tyre danezin Christian Poulsen i cili aktualisht është zëvendës-trajner të Ajaxi. Ndihmësi i Ten Hag bashkë dy pjestarë të tjerë të stafit janë izoluar.

Për sa i përket Poulsen, ai kishte marrë pjesë në një ditëlindje ku një nga të pranishmit ishte i prekur me koronavirus. Po ashtu këta tre persona kishin pretenduar se nuk kanë simptoma mirëpo prapë u është thënë të izolohen dhe të kontrollojnë vazhdimisht temperaturën e tyre.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency