Përfaqësuesja

Kosova e nis në malore, sfidon Suedinë dhe Spanjën në start!

Ndryshe nga Shqipëria, Kosova në grupin B të kualifikueseve të Katar 2022 do ketë një kalendar në ngjitje. Dardanët do ta nisin rrugëtimin e tyre në këto eliminatore në datën 28 mars me një sfidë të zjarrtë siç është ajo ndaj Suedisë e cila në Prishtinë për të udhëtuar tre ditë më pas drejt Spanjës për një sfidë shumë të vështirë për të mos thënë të pamundur për të marrë pikë. Më poshtë do të gjeni kalendarin e plotë të Kosovës në grupin B eliminator.

KALENDARI I PLOTË I KOSOVËS –

Ndeshja e parë, 28/03/2021, Kosovë-Suedi

Ndeshja e dytë, 31/03/2021, Spanjë-Kosovë

Ndeshja e tretë, 02/09/2021, Gjeorgji-Kosovë

Ndeshja e katërt, 05/09/2021, Kosovë-Greqi

Ndeshja e pestë, 08/09/2021, Kosovë-Spanjë

Ndeshja e gjashtë, 09/10/2021, Suedi-Kosovë

Ndeshja e shtatë, 12/10/2021, Kosovë-Gjeorgji

Ndeshja e tetë, 14/11/2021, Greqi-Kosovë

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency