Përfaqësuesja

Kosova gati për Bullgarinë, rikthehen dy titullarë!

Kosova është gati për hapin e madh dhe atë më cilësor. Dardanët janë gati t’i nisin me këmbë të mbarë eliminatoret e kampionatit europian dhe ndaj Bullgarisë ndryshe nga miqësorja me Danimarkën vinë me dy rikthime siç janë ato të Benjamin Kolollit në krahun e majtë të mbrojtjes dhe ai i Hekuran Kryeziut në qëndër të mesfushës.

Kosova: Muric, Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Kololli, Shala, Kryeziu, Rashica, Celina, Zeneli, Muriqi. Trajner: Bernard Challandes

Bullgaria: Mihajlov, Popov, Bodurov, Bozhikov, Nedialkov, Malinov, Kostandinov, Nedelev, Slavçev, Delev, Popov. Trajner: Petar Hubtçev

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency