Përfaqësuesja

Kosova humbet Berishën, mesfushori i Lazios nuk i përgjigjet grumbullimit!

Valon Berisha do të jetë mungesa e madhe e Kosovës për sfidën miqësore ndaj Danimarkës dhe ndeshjen kualifikuese ndaj Bullgarisë më 25 mars. Edhe pse ishte përfshirë në listë nga trajneri Bernard Challandes, mesfushori i Lazios nuk do të jetë pjesë e këtij grumbullimi pasi ende nuk është rikuperuar nga dëmtimi që e ka mbajtur jashtë fushave të futbollit për rreth një muaj. Lajmin e ka publikuar klubi kryeqytetas që bën me dije se Berisha gjatë kësaj periudhe do të qëndrojë në Formello për të vazhduar fazën e rikuperimit dhe nuk do t’i përgjigjet thirrjes së Kosovës pasi e ka të pamundur të zbresë në fushë për momentin, kjo ishte edhe arsyeja kryesore që trajneri Simone Inzaghi nuk e grumbulloi për sfidën ndaj Parmës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency