Përfaqësuesja

Kosova luan me Danimarkën dhe Bullgarinë, ja çmimet e biletave

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar nisjen e procesit të shitjes së biletave për impenjimet e përfaqësueses këtë muaj, që “Dardanët” do t’i luajnë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Kosova më 21 mars fillimisht do të luajë ndeshje miqësore me Danimarkën, ndërsa më 25 mars ndaj Bullgarisë kualifikuesen e parë të “Euro 2020” kundër Bullgarisë.

Shitja e biletave do të bëhet vetëm nëpërmjet platformës online në internet në linkun: www.tiks.app. Procesi i shitjes për të gjithë tifozët e interesuar brenda dhe jashtë kufijve administrativë ka nisur këtë të premte në orën 15:00.

Biletat variojnë nga më të lirat, që kushtojnë vetëm 5 euro për të vijuar me sektorët me 10, 15 e 20 euro, e deri te tribuna VIP ku prenotimi i një vendi kushton 80 euro.

Sektorët dhe çmimet:

Tribunat VIP

VIP1        80   euro

VIP2        80   euro

Anësoret

VERI        5      euro

JUG         5      euro

Lindje

L1    EUR 10.00

L2    EUR 15.00

L3    EUR 15.00

L4    EUR 10.00

Perëndim

P1 pjesa e poshtme     15 euro

PJ pjesa e siperme       20 euro

P2   15   euro

P3   15   euro

P4   15   euro

P5 pjesa e poshtme     15   euro

P5 pjesa e sipërme      20   euro

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency