Përfaqësuesja

Kosova mbrrin në ishull, optimizëm para sfidës me Anglinë

Siç shikohet edhe në fotot e publikuara nga Federata Kosovare e Futbollit në faqen zyrtare në Twitter, përfaqësuesja e Kosovës ka mbrritur në Angli aty ku do të përballet mbrëmjen e kësaj të marte me kombëtaren e tre luanëve për eliminatoret e kampionatit Europian të vitit 2020. Pas asaj fitoreje të madhe ndaj Çekisë që ngjiti Kosovën në vendin e dytë të grupit A, Dardanët kanë zbritur shumë të qeshur në ishull dhe të motivuar më shumë se kurrë për të bërë mirë ndaj Anglisë mbrëmjen e të martës në St Mary Stadium të Southamptonit. Kosova vjen në këtë duel pas 15 ndeshjesh pa humbje me shpresën se mund të marrë një rezultat pozitiv edhe përballë një prej skuadrave më të forta në botë për momentin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency