Kosova

Kosova me fanellë speciale edhe për Anglinë, e prezanton FFK-ja

Federata e Futbollit në Kosovë ka prezantuar mbrëmjen e djeshme fanellën me të cilën “Dardanët” do të luajnë në ndeshjen vendimtare eliminatore përballë Republikës Çeke, ndërsa sot një fanellë speciale për takimin me Anglinë.

Ka qenë vetë FFK-ja që nëpërmjet postimeve në faqen zyrtare dhe në rrjetet sociale ka prezantuar dy fanellat që “Dardanët” do të veshin në dy takimet e fundit eliminatore të Euor 2020-ës.

Kujtojmë që Kosova do të luajë në Republikën Çeke më 14 nëntor, ndërsa tri ditë më vonë do të presë Anglinë në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës. Përfaqësuesja “Dardane” është pretendente për një vend në Europian, por natyrisht që vendimtare do të jetë transferta çeke.

Fanella për ndeshjen ndaj Republikës Çeke:

Fanella për ndeshjen me Anglinë:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency