Kosova

Kosova mposht edhe Burkina Fason, Ujkani sërish i pakalueshëm

Pas fitores minimale ndaj Madagaskarit, përfaqësuesja e Kosovës regjistroi një tjetër triumf ndaj Burkina Fasos, në miqësoren e dytë të marsit, me rezultatin 2-0. Qendërsulmuesi Vedat Muriqi zhbllokoi takimin për kosovarët në minutën e 74-t, ndërsa në minutën e 90, Kosova gjeti edhe golin e dytë me anë të Laert Paqaradës.

Vlen të përmendet se skuadra e drejtuar nga zvicerani Bernard Challandes, përveç dy fitoreve, ka korrigjuar ndjeshëm prapavijën, pasi nuk ka pësuar ende asnjë gol, pavarësisht se kundërshtarët kanë qenë modestë.

Gjithashtu, skuadra përfaqësuese e Kosovës ka 3 fitore radhazi në 3 miqësopret e fundit dhe nuk humbet prej 4 takimesh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency