Kosova

Kosova U-21 shpall listën për duelet ndaj Gjermanisë e Azerbajxhanit

Trajneri i përfaqësueses së 21-vjeçarëve të Kosovës, Rafet Prekazi ka shpallur listën e futbollistëve të grumbulluar për dy sfidat e rradhës kualifikuese  për kampionatin europian ndaj Azerbajxhanit më 22 mars në orën 19:00 dhe kundër Gjermanisë më 27 mars në orën 18:45. Të dyja sfidat do të zhvillohen në stadiumin Adem Jashari të Mitrovicës dhe mbështetja e tifozëve kosovarë për dardanët pritet të jetë e madhe. Pjesa më e madhe e futbollistëve të grumbulluar nga trajneri Prekazi luajnë në Vala Superligën e Kosovës por ka edhe plot lojtarë që vinë nga jashtë siç janë Valmir Sulejmani i Hannover 96, Rron Broja i Kf Shkupit, Dren Feka i Lucernës, Arian Kabashi i Sionit, Ardjan Ismajli i Hajdukut të Spiltit apo edhe dyshja e Eintracht Branschëeig, Lirim Meme e Besfort Kolgeci. Nga Vala Superliga e Kosovës spikasin dy nga sulmuesit e momentit Mirlind Daku i Llapit dhe Meriton Korenica i Lirisë së Prizrenit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency