IPKO Superliga

Kosovë/ Liria e Shkëmbit fiton në transfertë, Llapi marshon drejt kreut

Janë luajtur sot dy takimet e para të javës së 10-të të Superligës kosovare. Liria e drejtuar nga Blendi Shkëmbi, ka fituar 0-1, në transfertën ndaj Ferronikelit, ndërsa vendimtar ka qenë goli i shënuar nga Artur Magani. Me këtë fitore, Liria është ngjitur në vendin e 6-të, me 15 pikë, ndërsa Ferronikeli ka mbetur në kuotën e 12 pikëve, në vendin e 9-të.

Llapi i Podujevës rikthehet te fitorja, pas humbjes javën e kaluar, 3-1 në Gjakovë. Kryesuesit kanë mposhtur me rezultatin minimal 1-0, Flamurtarin dhe kanë shkuar në kuotën e 20 pikëve, 4 më shumë se Trepça e vendit të dytë. 4 takimet e tjera, të javës së 10-të të Vala Superliga, do të luhen ditën e nesërme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency