Merkato

Koulibaly bën të pasur Napolin, “lumë” milionash nga Anglia

Khalidou Koulibaly mund të shndërrohet shpejt në mbrojtësin më të shtrenjtë të historisë së futbollit. Senegalezi luan prej disa sezonesh në nivele të larta te Napoli dhe kërkohet nga klubet më të mëdha europiane.

Megjithatë më seriozisht prej të gjithave, e ka Manchester United, që është gati t’i ofrojë Napolit plot 130 milionë euro për të siguruar kartonin e Koulibaly.

Natyrisht që kjo shifër tundon bosin napolitan, që me 130 milionë euro mund të rikthehet fuqishëm në merkato, për të plotësuar dëshirat e Ancelottit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency