Ligue 1

Kovac: Monaco do të ringrihet, shumë shpejt në krye të Ligue 1!

Niko Kovac ka nisur një eksperiencë të re. Ish-trajneri i Bayern Munich dhe Eintracht Frankfurt pak ditë më parë mori zyrtarisht drejtimin e Monacos me kroatin që zëvendësoi në këtë post spanjollin Robert Moreno. Kovac është i entuzizmuar për këtë aventurë të re dhe kjo u duk qartë në fjalët e tij të para si trajner i Monacos.

“Çdo trajner sjell me vete filozofinë e tij, mënyrën sesi ai e shikon lojën. Në të kaluarën kam drejtuar Bayernin dhe Eintrachtin, dy skuadra me stile të ndryshme. Duhet të përshtatemi, ta shikojmë si është skuadra, lojtarët dhe të zgjedhim taktikat më të mira. Objektivi është ta kthejmë Monacon në majën e Ligue 1 dhe duam ta bëjmë sa më shpejt. Të gjithë lojtarët duhet të përmirësohen, por kam besim tek ata, do të jemi atje ku duam sa më shpejt të jetë e mundur”, u shpreh Kovac.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency