Bundesliga

Kovac rrezikon shkarkimin, në skenë për stolin e Bayernit del një emër surprizë!

Pavarsisht konfirmimit që ka marrë në media nga ana e presidentit Uli Hoeness, kroati Niko Kovac rrezikon të mos qëndrojë në stolin e Bayern Munich edhe për sezonin e ardhshëm. Edhe pse po shkon drejt fitimit të Bundesligës ndërsa ka arritur ta çojë Bayernin edhe në finalen e Kupës së Gjermanisë, Kovac mund të shkarkohet në fund të këtij sezoni. Madje në pole-position për të marrë drejtimin e Bayernit është një emër vërtet surprizë. Bëhet fjalë për ish-trajnerin e Spanjës dhe Realit të Madridit. Lajmi jepet nga mediat spanjolle sipas të cilave në ditët e fundit ka patur një takim nga afër mes drejtorit sportiv të bavarezëve Hasan Salihamidzic dhe Lopeteguit për të diskutuar nga afër mbi arritjen e mundshme të një marrëveshjeje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency